O kancelarii

O kancelarii

Jestem radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez odbywanie praktyk w kancelariach radców prawnych, w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, kilkuletnią pracę w jednej z wrocławskich kancelarii prawnych oraz wieloletnią praktykę procesową przed sądami powszechnymi.

Poprzez założenie własnej Kancelarii mam na celu fachowe świadczenie pomocy prawnej na etapie przedprocesowym oraz na każdym etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. W swojej pracy przyjmuję najwyższe standardy usług, ponieważ zależy mi na tym, aby obdarzyli mnie Państwo zaufaniem w tych ważnych chwilach. Podczas prowadzenia sprawy na bieżąco informuję Klientów o podejmowanych  przeze mnie czynnościach, ponieważ wiem, jak istotny dla Klienta jest kontakt z jego pełnomocnikiem.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa cywilnego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Prowadzę również sprawy w takich dziedzinach prawa jak:

  • prawo gospodarcze,
  • prawo bankowe,
  • prawo administracyjne,
  • prawo karne.

Zapraszam Państwa do współpracy.